Tüm Lamine Parke Çeşitleri İçin Tıklayın!

BALIKSIRTI (Herringbone) Lamine Parke

Balıksırtı (herringbone) lamine parke son yıllarda yeniden trend haline geldi. Bunun en temel sebebi, klasiğe dönüş modası olsa gerek… En anlamlı tasarımların yapıldığı “eski moda” diye adlandırılan o şık yıllara dönüşün habercisi olan balıksırtı parkeler, günümüzde yeniden “en çok tercih edilenler” arasındaki yerini aldı. Bu yazımızda balıksırtı lamine parke tasarımlarından bahsedeceğiz.

Balıksırtı Herringbone Lamine Parke

BALIKSIRTI Lamine Parke

Balıksırtı parkeler genellikle büyük yaşam alanlarında tercih ediliyor. Özellikle iç mimarların modern tasarımlarında yer verdikleri bu parke türü, dünden bugüne klasiğin bir yansıması… Birbirine 90 derecelik açıyla yan yana eklenen balıksırtı lamine parkeler, duvara diyagonal bir açı ile dizilir. Bu sayede bulunduğu ortama hareket katar.

25 m2 ve üzeri büyüklükte yaşam alanlarınız için tercih edebileceğiniz balıksırtı parkeler, üzerine halı koymadan kullanabileceğiniz şıklıktadır. Az eşya ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

Balıksırtı lamine parkeleri hem betona yapıştırarak, hem de mantar şilte üzerine yüzer sistem tekniği ile kullanabilirsiniz. Dört tarafından dişleri olduğundan, zemine yapışmadan da sabit durabilirler. Yüzer sistem monte edildiğinde lokal tamiri de kolay olur.

Balıksırtı Herringbone Lamine Parke

BALIKSIRTI Lamine Parke

Balıksırtı Parkelerde Doğru Renk Seçimi

Özellikle meşe rengi ve tonları lamine parkelerin kombinasyonu daha kolaydır. Buğday sarısı ve tonları, kullanımı en rahat renklerdir. Üzerine birbirinden farklı renkte eşyayı rahatlıkla dekore edebilirsiniz.

Ayrıca gelecekte de mobilyalarınızı değiştirdiğinizde bile, yeni mobilyalarınızla da uyumlu olacaktır! Bu sayede, tekrar parke satın almadan evinizi yeniden dekore edebileceksiniz…

Sonuç olarak balıksırtı lamine parke tasarımları evinizin havasını değiştirecek… Böylelikle size sadece daha yaşanabilir sıcak bir ev ortamının tadını çıkarmak kalacaktır…

Soru, görüş ve önerileriniz için burayı tıklayın.

Tüm lamine parke çeşitlerimizi incelemek için burayı tıklayın.

Bizi YouTube‘da takip etmek için burayı tıklayın.

Instagram hesabımızı takip etmek için burayı tıklayın.

Facebook sayfamızı takip etmek için burayı tıklayın.

.

.

.

.

.

.

Etiketler: Balıksırtı lamine parke. Balıksırtı parke. Herringbone parke. Herringbone lamine parke. Lamine parke. Mantar şilte. Sonuç olarak. Organik parke. Bu nedenle. Balıksırtı parke tasarımı. Balıksırtı lamine parke tasarımları. Meşe lamine parke. Sonuç olarak lamine parkeler… Lamine parke tasarımları. Uzun ömürlü lamine parke kullanımı. Hem masif hem de lamine parke. Bu nedenle lamine parkeler. Ayrıca gerçek parke. Hem ısıya hem de neme dayanıklıdır. Sonuç olarak… Bu nedenle ahşap parke. Hem masif hem de gerçek ahşap lamine parke… Ayrıca gerçek ahşap parke. Bu nedenle lamine parkeler…

Blog Sayfasına Dön